desa alüminyum  Kaliteli Ürün Ve Kusursuz Hizmet Garantisi İle Hizmetinizdeyiz.... desa alüminyum ankara
Fotoselli Kayar Kapılar

Yana kayar fotoselli kapı sistemlerinde de en çok tercih edileni iki sabit iki hareketli kanat tipidir.

Fotoselli kapı için net genişlik önemli bir detaydır. Genişlik için en ideal mesafe 160-180cm’dir (sabit kanatlar ile 320-360)En ideal yükseklik de 210-220cm gibidir. Bu yüksekliğin üstü sabit düşünülmelidir.

 

Fotoselli kayar kapılar, radarlarının bir cisim hareketi algıladığında açılması ve ayarlanabilir kısa süre içinde kapanması özelliğiyle, insan giriş-çıkış sirkülâsyonu yoğun olan isletmelerde özellikle tercih edilen mekanizmalardır.

Fotoselli kayar kapılar, iç ortamla, dış ortamı ; hem hava akımı açısından, hem toz ve rüzgar girişini engellemek açısından kontrollü bir şekil de böler. Bu kullanım mantığı isletmelerde isi tasarrufu da sağlamaktadır.

Fotoselli kayar kapı sistemleri giriş cephelerinde şeffaflığın getirdiği davetkarlığı ön plana çıkartarak mimari bütünlüğüne katkıda bulunmaktadır.

 

Fotoselli kayar kapılar, her türlü genişlik ve yükseklikte, her projeye ve detaya uygulanabilir niteliklere sahiptir.

Fotoselli kayar kapılarda, kullanım amacına yönelik olarak program seçim anahtarı, batarya, elektronik kilit, anahtarlı şalter, kartlı ve şifreli geçiş sistemi, uzaktan kumanda, değişik cam alternatifleri, hava perdesi gibi çeşitli seçenekler ilave edilebilir.

 

Fotoselli kayar kapılar her türlü mağazalar, bankalar, büro, otel, süper marketler, restaurantlar, üniversiteler, idari merkezler, iş merkezleri gibi birçok alanda uygulama imkanı bulur.