desa alüminyum  Kaliteli Ürün Ve Kusursuz Hizmet Garantisi İle Hizmetinizdeyiz.... desa alüminyum ankara
HAKKIMIZDA

DESA ALÜMİNYUM CEPHE SİSTEMLERİ

Firmamız kendi sektöründe en güvenilir ve tercih edilir şirketleri arasında yer almayı ilke edinmiş, yönetim ve kalite politikasını bu doğrultuda düzenlemiştir.
 
Bünyemizde; Alüminyum Doğrama Sistemleri, Silikon Cephe Sistemleri, Cam Cephe Sistemleri, Kompozit Panel Sistemleri, Fotoselli Kayar Kapılar, Jaluzi Büro Bölmeleri, Çelik Konstrüksiyon konularında hizmet vermekteyiz.

Hizmet politikamız; toplam kalite sistemiyle doğru orantılı ve satış sonrası hizmetin en az ürün kalitesi kadar önemli olmasıdır. Hizmetin kalitesi kadar istenilen işin uygun zamanda yetiştirilmesi de öncelikli politikalarımızdandır. Bizim farkımız yaptığımız işlerde tecrübelerimiz ışığında her türlü işi başarmaktır. Müşterimizi ortak gibi görür, onunda bizi çözüm ortağı görmesini arzu ederiz.

 

Vizyonumuz; 
DESA ALUMİNYUM hizmet verdiği her alandaki kurum ve kuruluşlara KALİTELİ, DAHA AZ MALİYETLİ VE RİSK ORANI DÜŞÜK hizmet sunmayı vizyon olarak benimsemiştir. 


Misyonumuz; 
Nitelikli, deneyimli ve eğitimli personellerimiz, dünya kalitesinde standarda sahip makine, ekipman ve teçhizatlarımızla düzenli eğitimlerimiz ve en önemlisi siz değerli müşterilerimizle geliştirdiğimiz sıcak ve içten ilişkilerimizle, tüm ihtiyaçlarınızı eksiksiz olarak gidermek bizim en önemli hedefimizdir.